FDJ | |
---|---|
1 | Geniez Alexandre |
2 | Chavanel Sébastien |
3 | Fournier Marc |
4 | Le Bon Johan |
5 | Le Gac Olivier |
6 | Manzin Lorrenzo |
7 | Pichon Laurent |
8 | Pineau Cédric |
AG2R La Mondiale | |
---|---|
11 | Bagdonas Gediminas |
12 | Daniel Maxime |
13 | Denz Nico |
14 | Dumoulin Samuel |
15 | Gaudin Damien |
16 | Jauregui Quentin |
17 | Minard Sébastien |
18 | Turgot Sébastien |
Cofidis, Solution Credits | |
---|---|
21 | Chetout Loic |
22 | Perez Anthony |
23 | Hofstetter Hugo |
24 | Jõeäär Gert |
25 | Laporte Christophe |
26 | Sénéchal Florian |
27 | Vanbilsen Kenneth |
28 | Venturini Clément |
Delko-Marseille Provence-KTM | |
---|---|
31 | Aristi Mikel |
32 | Combaud Romain |
33 | Galta Fredrik Strand |
34 | El Fares Julien |
35 | Giraud Benjamin |
36 | Laborie Christophe |
37 | Martinez Yannick |
38 | Siskevicius Evaldas |
Direct Energie | |
---|---|
41 | Calmejane Lilian |
42 | Quemeneur Perrig |
43 | Chavanel Sylvain |
44 | Cornu Jérémy |
45 | Gène Yohann |
46 | Guillemois Romain |
47 | Thévenot Guillaume |
48 | Pichot Alexandre |
Fortuneo - Vital Concept | |
---|---|
51 | Bonnamour Franck |
52 | Breen Vegard |
53 | Delaplace Anthony |
54 | Gérard Arnaud |
55 | Jarrier Benoît |
56 | Mourey Francis |
57 | Vachon Florian |
58 | Ledanois Kevin |
ONE Pro Cycling | |
---|---|
63 | Lander Sebastian |
64 | McCormick Hayden |
65 | Mortensen Martin |
66 | Smith Dion |
67 | Williams Peter |
68 | Williams Samuel |
Team Roth | |
---|---|
71 | Baldo Nicolas |
72 | Page Dylan |
73 | Pasche Frank |
74 | Stüssi Colin |
75 | Janorschke Grischa |
77 | Kohler Martin |
Wanty - Groupe Gobert | |
---|---|
81 | Backaert Frederik |
82 | Claeys Dimitri |
83 | Martin Guillaume |
84 | Baugnies Jérôme |
85 | Napolitano Danilo |
86 | Seynaeve Lander |
87 | Stenuit Robin |
Armée de Terre | |
---|---|
91 | Alaphilippe Bryan |
92 | Bodiot Alexis |
93 | Duval Julien |
94 | Levasseur Jordan |
95 | Poulhiès Stéphane |
96 | Sinner Benoit |
97 | Rostollan Thomas |
98 | Yssaad Yannis |
Cycling Academy Team | |
---|---|
101 | Boivin Guillaume |
102 | Craven Dan |
103 | Malovec Lubos |
104 | Migdal Wociech |
105 | Yechezkel Aviv |
106 | Räim Mihkel |
107 | Sagiv Guy |
108 | Hadari Zohar |
Euskadi Basque Country - Murias | |
---|---|
111 | Udondo Gotzon |
112 | Bagües Aritz |
113 | Barrenetxea Ander |
114 | Lizarralde Eneko |
115 | Olaberria Pello |
HP BTP - Auber93 | |
---|---|
121 | Dassonville Flavien |
122 | Feillu Romain |
123 | Maldonado Anthony |
124 | Vimpere Théo |
125 | Jakin Alo |
126 | Bihel César |
127 | Menut David |
128 | Renault Maxime |
Roubaix Lille Métropole | |
---|---|
132 | Barbier Rudy |
133 | Leveau Jérémy |
134 | Pereira Florent |
135 | Pouilly Felix |
136 | Turgis Jimmy |
137 | Verhelst Louis |
138 | Bouvry Dieter |
Team Kuota - Lotto | |
---|---|
141 | Loer Lukas |
143 | Drumm Felix |
144 | Hatz Christopher |
145 | Rapps Dario |
146 | Knaup Tobias |
147 | Meisen Marcel |
148 | Weinzheimer Richard |
Team 3M | |
---|---|
151 | Goderis Jelle |
152 | Devos Gert-Jan |
153 | Evrard Laurent |
154 | Havik Piotr |
155 | Janssens Jimmy |
156 | Janssen Dick |
157 | Schoonbroodt Bob |
Wallonie Bruxelles - Group Protect | |
---|---|
161 | De Winter Ludwig |
162 | Delfosse Sébastien |
163 | Dernies Tom |
164 | Habeaux Gregory |
165 | Planckaert Baptiste |
166 | Pardini Olivier |
167 | Chevalier Olivier |
168 | Stassen Julien |
Crelan - Vastgoedservice | |
---|---|
171 | Boucher David |
172 | Druyts Gerry |
173 | Coenen Dennis |
174 | Jacobs Pieter |
175 | Meurisse Xandro |
176 | Robert Frederique |
177 | Ruijgh Rob |
178 | Stevens Timothy |