Team Pays de Dinan | |
---|---|
1 | Boileau Alan |
2 | Le Cam Brendan |
3 | Daniel Aurélien |
4 | Guével Stéphen |
5 | Gaultier Matthieu |
6 | Lecamus-Lambert Florentin |
V.C.Amateur Saint Quentin | |
---|---|
11 | Bernard Quentin |
12 | Larenaudie Axel |
13 | Pelleriaux Nicolas |
14 | Slagmulders Yorick |
15 | Stenuit Robin |
16 | Zehnich Dorian |
Charvieu-Chavagneux IC | |
---|---|
21 | Ellis Matt |
22 | Esteves Paul-Victor |
23 | Gras Rémy |
24 | Petitjean Baptiste |
25 | Rivet Benjamin |
26 | Thomas Victor |
CM Aubervilliers 93 | |
---|---|
31 | Bleier Baptiste |
32 | Constantin Baptiste |
33 | Demeautis Matthieu |
34 | Do Rego Miguel |
35 | Guinet Dylan |
36 | Sagnier Théo |
Dunkerque Littoral Cyclisme | |
---|---|
41 | Blampain Maxime |
42 | Dourlens Charles Antoine |
43 | Gourguechon Baptiste |
44 | Palade Thomas |
45 | Van Haverbeke Julien |
46 | Vandermeersch Émilien |
Laval Cyclisme 53 | |
---|---|
51 | Askervold Thorsten |
52 | Baguelin Jocelyn |
53 | Delestre Alexis |
54 | Guilloux Freddie |
55 | Pasturel Maxime |
56 | Voisin Clément |
Sables Vendée Cyclisme-Cube | |
---|---|
61 | Costeplane Aurélien |
62 | Haspot Anthony |
63 | Le Claire Bryan |
64 | Leplingard Nathan |
65 | Micheneau Jérémie |
66 | Uwizeye Jean-Claude |
Occitane CF | |
---|---|
71 | Besson Kévin |
72 | Ginestet Ugo |
73 | Goubert Jean |
74 | Lavigne Baptiste |
75 | Szewe Loïc |
76 | Thomas Adrien |
Océane Top 16 | |
---|---|
81 | Diligeart Alexis |
82 | Fiefvez Rudy |
83 | Lapierre Louis |
84 | Mainguenaud Tom |
85 | Moulin Aurélien |
86 | Nadon Ludovic |
Team Martigues SC-Drag Bicycles | |
---|---|
91 | Léonien Alexandre |
92 | Chauvin Dimitri |
93 | De Simone Luc |
94 | Caldesaigues Robin |
95 | Konstantinov Radoslav |
96 | Esquer Florian |
Guidon Chalettois | |
---|---|
101 | Batista Camille |
102 | Boucher Robin |
103 | Martinez Yannick |
104 | Ronxin Pierre |
105 | Toulouse Nicolas |
106 | Wastiaux Joey |
CG Orléans-Loiret | |
---|---|
111 | Durpaix Matthieu |
112 | Er Rafai Mohamed |
113 | Kerboriou Julien |
114 | Le Monnier De Gouville Guy |
115 | Monmasson Guillaume |
116 | Villette Florian |
C´Chartres Cyclisme | |
---|---|
121 | Clay Antonin |
122 | Clère Émilien |
123 | Fournier Julien |
124 | Larpe Mickaël |
125 | Le Roux Pascal |
126 | Poiret Alexandre |
Team Cycliste Azuréen | |
---|---|
131 | Arnoult Floryan |
132 | Cissé Issiaka |
133 | Delacroix Tristan |
134 | Draperi Matteo |
135 | Le Mesnager Damien |
136 | Thomas Nicolas |
Team U Cube 17 | |
---|---|
141 | Allin Antoine |
142 | Bazin Clément |
143 | Carman Ben |
144 | Lamy Antoine |
145 | Lamy Julien |
146 | Larpe Killian |
C.C.Périgueux-Dordogne | |
---|---|
151 | Benarfa Remi |
152 | Drotz Antoine |
153 | Mespoulede Jean |
154 | Pasquet Aurélien |
155 | Perrocheau Willy |
156 | Valade Jayson |
U.C.Cholet 49 | |
---|---|
161 | Boisset Thibault |
162 | Mouraud Victor |
163 | Le Huitouze Julien |
164 | Fouquet Alexy |
165 | Nicolas Arthur |
166 | Primas Nicolas |
U.V.Limoges-Team U 87 | |
---|---|
171 | Boniface Lucas |
172 | Buisson Julien |
173 | Caudoux Alexandre |
174 | Eprinchard Remy |
175 | Gerbaud Guillaume |
176 | Turmel Thomas |
Team Matériel-Velo.com-VC Vaulx-en-Velin | |
---|---|
181 | Bonjean Maxence |
182 | Bourdiaux Julien |
183 | Coss Loris |
184 | Emorine Quentin |
185 | Mallet Romain |
186 | Pasche Frank |
A.C.Bisontine | |
---|---|
191 | Avadanian Lucas |
192 | Bailey Harrison |
193 | Francais Jeremy |
194 | Perizzolo Loic |
195 | Pietikäinen Sauli |
196 | Ross Mathew |
V.C.Toucy - Elite Restauration | |
---|---|
201 | Branger Antonin |
202 | Brismontier Nicolas |
203 | Burnett Brecon |
204 | Habert Axel |
205 | Piry Sébastien |
206 | Voigt Eric |
V.C.Unité Schwenheim | |
---|---|
211 | Chatila Brunotte Antonin |
212 | De Jonckheere Johan |
213 | Deschatres Martin |
214 | Gousset Victor |
215 | Bezza Quentin |
216 | Semon Loïc |