A.V.C. Aix-en-Provence | |
---|---|
Agut Maxime | |
Maire Adrien | |
McCambridge Kevin | |
Narbonne-Zuccarelli Axel | |
Saint-Guilhem Thibaud | |
Thomas Nicolas |
Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme | |
---|---|
Didier Clement | |
Doleatto Aurélien | |
Gouault Pierre | |
Guillot Jocelyn | |
Le Cam Brendan | |
Piron Mathias |
C.C.Nogent-sur-Oise | |
---|---|
Bacon Romain | |
Delimauges Etienne | |
Eloy Maxime | |
Girard Damien | |
Houcke Killyan | |
Lino Julian |
Charvieu-Chavagneux IC | |
---|---|
Devaux Thomas | |
Ducret Justin | |
Knecht Noah | |
Reina Nathan | |
Rivet Benjamin | |
Rosier Romain |
Corbas Lyon Métropole | |
---|---|
Bown Morgan | |
Madsstuen Asbjørn | |
Surieux Alexandre | |
Thomassin Maxime | |
Viez Adam | |
Zaragoza Anthony |
Dunkerque Grand Littoral-Cofidis | |
---|---|
Dauschy Guillaume | |
Dernies Tom | |
Farazijn Maxime | |
Leclercq Clément | |
Matthys Louka | |
Senicourt Kylian |
EC Saint-Etienne Loire | |
---|---|
Caillaud Francis | |
Dury Luc | |
Flachon Julien | |
Gagnaire Thibaut | |
Kiskonen Siim | |
Salvatori Thomas |
Issoire Cyclisme Compétition | |
---|---|
Benchehida Djilali | |
Bruget Axel | |
Dance Quentin | |
Delon Anthony | |
Raynaud Baptiste |
Laval Cyclisme 53 | |
---|---|
Baubry Tom | |
Biard Francois | |
Guilloux Freddie | |
Pouget Tommy | |
Rondeau Fabien | |
Terrien Valentin |
Orleans Loiret Cyclisme | |
---|---|
Hardouin Louis | |
Lebon Victor | |
Lebrun Clement | |
Meunier Arthur | |
Monmasson Guillaume |
Team Bricquebec Cotentin | |
---|---|
Benoit Valentin | |
Chan Tsin Romain | |
Couvigny Pierre | |
Delaplace Cédric | |
Hebert Ambroise | |
Macron Anthony |
Team Macadam's Cowboys | |
---|---|
Bouard Brendan | |
Feireisen Thomas | |
Juneau Francis | |
Marasco Lorenzo | |
Stopa Guillaume |
Team Material Velo-VC Vaulx-en-Velin | |
---|---|
Coss Loris | |
Faravelon Boris | |
Vernie Pierre | |
Vignard Lucas | |
Younsi Rayan |
Team Pro Immo Nicolas Roux | |
---|---|
Bennett Stefan | |
Chassagne Thomas | |
Guichard Mickaël | |
Guillot Romain | |
Lauk Karl Patrick | |
Pijourlet Louis |
Team Sprinter Nice Métropole | |
---|---|
Colluccini Nicolas | |
Gardella Florent | |
Goubert Jean | |
Hennequin Paul | |
Michel Simon | |
Rolant Antony |
USSA Pavilly Barentin | |
---|---|
Beaune Romain | |
Chopier Loïc | |
Dujardin Julien | |
Engels Edgar | |
Ilongo Dimitri | |
Théot Hugo |